جبهه فرهنگی حجاب و عفاف

 رویدادهای خبری

رویدادهای خبری...

رویدادهای خبری
متن نامه و بیانیه جبهه فرهنگی حجاب و عفاف در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب

همزمان با دیدار جمعی از فعالین فرهنگی حوزه حجاب و عفاف، دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف با صدور بیانیه ای به تصمیمات اتخاذ شده در این دیدار و فرمان رهبر معظم انقلاب به نمایندگی از کلیه فعالین و مؤسسات عضو خانواده معنوی جبهه لبیک گفت، متن بیانیه به شرح زیر می باشد:

باسمه تعالی

از لحاظ حضرت آیة الله العظمی خامنه ای   

  رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی

 با سلام و تحیت وافره

   از خداوند منان دوام عمر با عزت و نورانی شما را درخواست داریم و آرزو می کنیم با دستان مبارک آن قائد عظیم الشان پرچم بلند انقلاب اسلامی به حضرت صاجب عجل الله تعالی فرجه الشریف تحویل گردد .

در تشرف جمعی از فعالان حجاب و عفاف کشور به محضر انوار حضرتعالی بهره های سرشاری بردیم و تاکیدات کم سابقه شما به اهمیت این موضوع و اعلان مکرر که در موضوع بسیار مهم حجاب هیچگونه تراجعی وجود ندارد، مایه دلگرمی فرزندان و سربازان شما گردید .

اینجانب به نمایندگی از هیات امناء، هیات مدیره و کلیه اعضای جبهه فرهنگی حجاب و عفاف که یک شبکه تخصصی موضوعی به ثبت رسیده در وزارت کشور می باشد و تا کنون بالغ بر 360 موسسه رسمی به عضویت آن درآمده اند و عرض 5 سال گذشته به توفیق الهی پروژه ها و عملیات متعددی در راستای تحقق منویات حضرت مستطاب عالی به انجام رسانیده است ، آمادگی کامل و مومنانه این مجموعه را برای امتثال فرامین ورهنمودهای آن قائد حکیم اعلان می نامیم.

به عرض می رسانیم سند راهبردی این مجموعه که یکی از تاکیدات و دستور جنابعالی بود تهیه و چشم انداز، بیانیة ماموریت، اهداف کلان و بستة اولیه برنامه های ضروری و فوری نیز جمع بندی و آماده شده است.

 امیدواریم با مد نظر قراردادن دقیق آنچه رهنمود فرمودید بتوانیم خشنودی خداوند متعال و قلب حضرت بقیه الله الاعظم و نائب عظیم الشان ایشان را بدست آوریم .

با اعلان آمادگی مجدد از خداوند متعال دوام توفیقات شما را خواستاریم .

http://www.efafhijab.com//upload/%D9%84%D8%A8%DB%8C%DA%A9.pdf